Október 3-án Hacktivity konferencia kerül megrendezésre Budapesten
A Hacktivity bejelentette a 2025-ös konferencia előadói listáját, amely Közép- és Kelet-Európa meghatározó IT-biztonsági eseménye. Október 3-án huszonkettedik alkalommal gyűlnek össze Budapesten a világ különböző pontjairól érkező biztonsági szakemberek, kutatók és etikus hackerek, hogy megosszák legfrissebb kutatásaikat és technikáikat az infosec közösséggel. A 34 előadó 14 országot képvisel, a programban pedig a mély technikai tartalom, az oktatás és az élő demonstrációk tökéletes kombinációja jelenik meg.
